ikonambp.gdynia@polferries.pl ikona+48 58 661 35 34 ikona+48 503 661 000 ikona ikona

UWAGA!!  Do dnia 31.05.2021 przy wjeżdzie do Szwecji cudzoziemców obowiązuje wymóg posiadania negatywnego wyniku testu na Covid-19 . DZIEŃ DZIECKA NA PROMIE  - rejs z atrakcjami dla dzieci 04-06.06.2021 m.in poszukiwanie skarbów Wikingów i Chrzest Morski .ZAPRASZAMY

Æblehaven Allinge-Sandvig

Æblehaven Allinge-SandvigÆblehaven Allinge-SandvigÆblehaven Allinge-SandvigÆblehaven Allinge-SandvigÆblehaven Allinge-SandvigÆblehaven Allinge-SandvigÆblehaven Allinge-SandvigÆblehaven Allinge-Sandvig

Feriecenter Æblehaven jest położone w miejscu dawnego sadu jabłoniowego w bliskim sąsiedztwie malowniczego i bogatego w atrakcje turystyczne miasta Allinge. W pobliżu znajdują się małe, urocze osady rybackie gdzie można skosztować świeżo złowione i uwędzone ryby. Ośrodek jest miejscem wspaniale dostosowanym do pobytu dzieci. Plaża znajduje się 400m od ośrodka. Dla gości dostępny jest basen lub brodzik (woda podgrzewana od 25-go maja do 31-go sierpnia), plac zabaw, dmuchana poduszka do skakania, korty tenisowe, sauna, pralnia oraz kiosk.

 

Domek dla 4-6 osób

Przedpokój, dwie sypialnie – każda z dwoma łóżkami, łazienka z prysznicem i toaletą, pokój dzienny z dwoma miejscami do spania i telewizorem z anteną satelitarną. Kuchnia z kuchenką, lodówką z małą zamrażarką, ekspres do kawy, czajnik elektryczny i podstawowy sprzęt gospodarczy. Wszystkie domki posiadają własny taras wyposażony w meble ogrodowe.

Domki są w dwóch wersjach: Parterowe domki szeregowe i domki szeregowe z piętrem. Powierzchnia i wyposażenie domków jest taka sama, ale w domkach piętrowych sypialnie znajdują się na piętrze.

W razie potrzeby bezpłatnie można pożyczyć komplet dla niemowląt składający się z wysokiego krzesła, łóżeczka dla dziecka, spacerówki, wanienki oraz przewijaka.

 

cena od 2300/domek-tydzień

Powrót do oferty