ikonambp.gdynia@onet.pl ikona+48 58 661 35 34 ikona+48 503 661 000 ikona ikona

heart"PODRÓŻE TO JEDYNA RZECZ NA KTÓRĄ WYDAJEMY PIENIĄDZE , A STAJEMY SIĘ BOGATSI " smiley  ZAPRASZAMY DO LICZNYCH KONTAKTÓW Z NAMI  smiley "PODRÓŻUJEMY NIE PO TO BY UCIEC PRZED ŻYCIEM , ALE BY ŻYCIE NAM NIE UCIEKŁO "wink KARLSKRONA-KALMAR 18-20.07.2023

DueoddeBadehotel

DueoddeBadehotelDueoddeBadehotelDueoddeBadehotelDueoddeBadehotelDueoddeBadehotelDueoddeBadehotelDueoddeBadehotelDueoddeBadehotel

DueoddeBadehotel leży w południowej części Bornholmu, otoczony lasami i plażą. 150 metrów od hotelu znajduje sie jedna z najpiękniejszych plaż północnej Europy, a 6 kilometrów od Dueodde, leży drugie co do wielkości miasto Bornholmu - Nexø.

DueoddeBadehotel to 48 ładnych, nowoczesnych mieszkań - apartamentów. Każde z mieszkań jest dobrze wyposażone. W każdym z nich znajduje się łazienka, wyposażony aneks kuchenny, telewizor, radio. Na terenie hotelu, do dyspozycji gości znajduje się pralnia na monety, wypożyczalnia rowerów, sauna, boisko do gier. W pobliży znajduje się kort tenisowy.
Mieszkanie dla 2-3 osób: jeden pokój z łóżkiem 2-osobowym oraz 1-osobową sofą.
Mieszkanie dla 2-5 osób: dwa pokoje; w jednym pokoju łóżko 2 osobowe i 1-osobowa sofa, w drugim pokoju znajdują się 2 łóżka 1-osobowe. Każde mieszkanie ma swój prywatny balkon lub taras.

 

cena od 1810pln/ apartament-tydzień

Powrót do oferty