ikonambp.gdynia@polferries.pl ikona+48 58 661 35 34 ikona+48 503 661 000 ikona ikona

UWAGA!!  Do dnia 31.05.2021 przy wjeżdzie do Szwecji cudzoziemców obowiązuje wymóg posiadania negatywnego wyniku testu na Covid-19 . DZIEŃ DZIECKA NA PROMIE  - rejs z atrakcjami dla dzieci 04-06.06.2021 m.in poszukiwanie skarbów Wikingów i Chrzest Morski .ZAPRASZAMY

Gudhjem Søpark

Gudhjem SøparkGudhjem SøparkGudhjem SøparkGudhjem SøparkGudhjem SøparkGudhjem SøparkGudhjem Søpark

Gudhjem Søpark składa się z bardzo ładnych mieszkań dla 4-6 osób. Mieszkania mają idealne położenie (800 metrów od centrum Gudhjem) w pobliżu klifowego wybrzeża.

W wiosce rybackiej Melsted (oddalona 800 metrów ) znajduje się piaszczysta plaża Melsted Strand stanowiąca doskonałe miejsce do relaksu i zabaw plażowych. Najbliższy sklep jest 200 metrów od mieszkania.

Miasto Gudhjem od wielu lat przyciąga ludzi. Klify, morze i wyjątkowe światło tworzą prawie magiczną atmosferę w tym małym miasteczku wybudowanym na stromej skarpie. Relaks w kawiarni portowej pozwoli na odpoczynek w niepowtarzalnej atmosferze.

mieszkanie dla 4-6 osób
4-6 osobowe mieszkanie wczasowe składające się z przedpokoju, dwóch dużych sypialni z łóżkami małżeńskimi, pokoju dziennego z dwoma miejscami do spania, telewizorem. Kuchnia z lodówką, kuchenką, zmywarką, ekspresem do kawy, czajnikiem elektrycznym i sprzętem gospodarczym. Łazienka z prysznicem, WC, pralką i suszarką. Wszystkie mieszkania mają taras z meblami ogrodowymi. Mieszkania znajdują się na parterze lub na piętrze.

 

cena od 2600pln/domek-tydzień

Powrót do oferty