ikonambp.gdynia@polferries.pl ikona+48 58 661 35 34 ikona+48 503 661 000 ikona ikona

UWAGA!!  Do dnia 31.05.2021 przy wjeżdzie do Szwecji cudzoziemców obowiązuje wymóg posiadania negatywnego wyniku testu na Covid-19 . DZIEŃ DZIECKA NA PROMIE  - rejs z atrakcjami dla dzieci 04-06.06.2021 m.in poszukiwanie skarbów Wikingów i Chrzest Morski .ZAPRASZAMY

Klintely

KlintelyKlintelyKlintelyKlintelyKlintelyKlintelyKlintelyKlintely

Ośrodek Klintely składa się z siedmiu wolnostojących domów o wysokim standardzie. Wszystkie domki są bardzo ładnie i gustownie urządzone, a z ich okien roztacza się wspaniały widok na morze.

Specyficzna plaża bornholmska, charakteryzująca się unikalnym połączeniem piaszczystej plaży z imponującymi klifami, jest oddalona o jedyne 400 metrów. Spacerującwzdłuż plaży ścieżką przybrzeżną można dojść do miasteczka Allinge w którym port jachtowy, kawiarnie i sklepiki tworzą przemiłą atmosferę.

 

Domy wczasowe dla 6-8 osób

 

Przedpokój. Dobrze wyposażona kuchnia, zmywarka do naczyń. Salon z widokiem na morze. W salonie jest półpiętro (2 miejsca do spania), płasko-ekranowy telewizor i kominek. Łącznie trzy sypialnie, tj. dwie sypialnie w każdej po jednym łóżku małżeńskim oraz jedna sypialnia z dwoma łóżkami. Łazienka z kabiną prysznicową, WC, ogrzewaniem podłogowym, pralką i suszarką. Dwa tarasy z grillem. Bezpłatne łącze internetowe w każdym domu.

 

cena od 2720 pln / domek-tydzień

Powrót do oferty