ikonambp.gdynia@onet.pl ikona+48 58 661 35 34 ikona+48 503 661 000 ikona ikona

heart"PODRÓŻE TO JEDYNA RZECZ NA KTÓRĄ WYDAJEMY PIENIĄDZE , A STAJEMY SIĘ BOGATSI " smiley  ZAPRASZAMY DO LICZNYCH KONTAKTÓW Z NAMI  smiley "PODRÓŻUJEMY NIE PO TO BY UCIEC PRZED ŻYCIEM , ALE BY ŻYCIE NAM NIE UCIEKŁO "wink KARLSKRONA-KALMAR 18-20.07.2023

Storløkke Feriepark Allinge

Storløkke Feriepark AllingeStorløkke Feriepark AllingeStorløkke Feriepark AllingeStorløkke Feriepark Allinge

Storløkke jest przyjaznym każdej rodzinie miejscem wypoczynkowym, położonym w spokojnej i pięknej okolicy na obrzeżach Allinge. Z głównego budynku rozciąga się malowniczy widok na morze. Dla gości dostępny jest basen i brodzik (woda podgrzewana w okresie od 25-go maja do 31-go sierpnia), duża poduszka do skakania i plac zabaw.

domek dla 2 osób
Domek dla dwóch osób składający się z przedpokoju, łazienki z prysznicem i WC, pokoju dziennego z dwoma miejscami do spania oraz kuchnią wyposażoną w kuchenkę elektryczną, lodówkę z małą zamrażarką, ekspres do kawy, czajnik elektryczny i podstawowy sprzęt gospodarczy. Przy każdym domku znajduje się taras typu patio z meblami ogrodowymi.

domek dla 2-4 osób
Domek dla 2-4 osób. Wyposażony jak domek typu 1, dodatkowo posiada sypialnię z dwoma łóżkami.

domek dla 4-6 osób
Domek dla 4-6 osób. Wyposażony jak domek typu 1, dodatkowo posiada dwie sypialnie z dwoma łóżkami w każdej.

Domki wyposażone są w telewizory z anteną satelitarną.

Do wszystkich typów domków bezpłatnie można pożyczyć komplet dla niemowląt składający się z wysokiego krzesła, łóżeczka dla dziecka, spacerówki, wanienki oraz przewijaka..

 

cena od 2100/domek-tydzień

Powrót do oferty